SAYIN KURSİYERLERİMİZİN DİKKATİNE

 • SINAV ÖNCESİ YAPILMASI GEREKENLER;
  * SINAV GİRİŞ BELGENİZDEKİ ŞAHSİ BİLGİLERİNİZİ, SINAV YERİ (OKUL/POLİGON), SINAV TARİH VE SAATİNİZİ KONTROL EDİNİZ.
  BELİRTİLEN TARİH VE SAATTE İLGİLİ SINAV YERİNİZDE HAZIR OLUNUZ. GEREKİRSE SINAVA GİRECEĞİNİZ OKULU BİR GÜN ÖNCE GİDİP GÖRÜNÜZ.
  * SINAVA GİDERKEN YANINIZDA
 • GÖTÜRECEKLERİNİZ;
  KİMLİK, KURŞUN KALEM, SİLGİ, KALEMTRAŞ, SU VE SINAV GİRİŞ BELGESİ.
 • GÖTÜRMEYECEKLERİNİZ;
  CEP TELEFONU, TELSİZ, ÇAĞRI CİHAZI VB. İLETİŞİM ARAÇLARI, FOTOĞRAF MAKİNESİ, KAMERA VB. GÖRÜNTÜ KAYDETMEYE YARAYAN CİHAZLAR, RUHSATLI OLSA DAHİ HER TÜRLÜ SİLAH.

* YAZILI SINAV SONRASI SINAV GİRİŞ BELGENİZİ OKUL DA YADA BİR BAŞKA YERDE BIRAKMAYINIZ, SINAV SONUÇLARI AÇIKLANANA KADAR LÜTFEN SAKLAYINIZ.

 • SİLAHLI KURSİYERLER UYGULAMALI ATIŞ SINAVINA GİDERKEN
  * KİMLİK VE SINAV GİRİŞ BELGESİNİ MUHAKKAK YANINDA BULUNDURMAK ZORUNDADIR.
   RAHAT BİR ATIŞ POZİSYONU İÇİN GİYİLECEK KILIK/KIYAFET VE AYAKKABIYA LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ (KOLLARI KASMAYACAK ŞEKİLDE RAHAT BİR KIYAFET – BAYANLAR SAÇLAR TOPLU, ZEMİNİN KUM/ÇAKIL OLMASI SEBEBİYLE ALTI DÜZ/SPOR AYAKKABI OLMALI … GİBİ)

SINAV SONRASI YAPILMASI GEREKENLER;

* SINAV SONUÇLARINIZ YAZILI SINAV TARİHİNDE İTİBAREN TAHMİNEN 3(ÜÇ) HAFTA SONRA WEB SAYFAMIZDA (http://gezenguvenlik.com.tr ) AÇIKLANACAKTIR WEB SAYFAMIZA GİRİŞ YAPARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

* SINAV DA BAŞARISIZ OLMANIZ DURUMUNDA BİR SONRA Kİ SINAVA GİREBİLMENİZ İÇİN (EĞER SINAV HAKKINIZ VARSA) SONUÇLARIN AÇIKLANMASINI MÜTEAKİP SINAV ÜCRETİNİZİ EN GEÇ 1(BİR) HAFTA İÇERSİNDE EĞİTİM KURUMUMUZA ULAŞTIRMANIZ GEREKLİDİR.

* SINAVDA BAŞARILI OLMANIZ DURUMUNDA SERTİFİKANIZ 10-15 GÜN İÇİNDE HAZIR OLACAK VE SİZE MESAJLA BİLGİ VERİLECEKTİR, LÜTFEN BİZDEN MESAJ BEKLEYİNİZ.

* BU SÜREÇ İÇERSİNDE SORUŞTURMA DOSYANIZI HAZIRLAYABİLİR VE BİZDEN SERTİFİKANIZI ALMANIZI MÜTEAKİP VALİLİK MAKAMINA TESLİM EDEBİLİRSİNİZ.

* SORUŞTURMA DOSYASI İÇERİĞİ İLE İLGİLİ DETAYLAR WEB SAYFAMIZDA MEVCUTTUR.

SINAV VE SORUŞTURMA SÜRECİNDE DE SİZLERE ELİMİZDEN GELEN HER TÜRLÜ YARDIM VE KOLAYLIĞI SAĞLAMAK İÇİN ÇABA SARF EDECEĞİMİZİ BİLİNİZ.

Gezen güvenlik Kurs kayıtları

Eğitimlerimize online olarak hemen kayıt olabilirsiniz.